۱۳۹۱ اسفند ۱۰, پنجشنبه

پرده دری مجری بی بی سی فارسی در مسائل جنسی+ تصویر

این بار رسانه بی بی سی فارسی با انتشار مطالبی در خصوص انحراف های جنسی پای خود را به بحث درباره مسائل جنسی باز کرده است.
به گزارش بولتن نیوز به نقل از ما هستیم، تاکنون درباره انحراف اخلاقی مجریان شبکه های ماهواره فارسی زبان مطالب بیشماری مطالعه نموده اید، از آنجا که این مهم تا چندی پیش بر عهده رسانه دروغ پرداز صدای آمریکا بود و در آن رسانه «حمیده آرمیده» نقش پررنگی در تبلیغ انحراف جنسی علی الخصوص «همجنسگرایی» داشت این بار رسانه بی بی سی فارسی با انتشار مطالبی در خصوص انحراف های جنسی پای خود را به بحث درباره مسائل جنسی باز کرده است.


اگر تا چندی پیش «حمیده آرمیده» با دعوت از چهره های همجنسگرا به طور آشکار این نوع از روابط را تبلیغ می نمود و درباره آن با میهمان برنامه به گفتگو می نشست، اکنون «فرن تقی زاده» یکی از مجریان تلویزیون بی بی سی فارسی با نگارش مقاله ای از دیگر انحرافات اخلاقی صحبت به میان می آورد.
درگیری مجریان این دو رسانه با فضای آلوده غرب به خوبی موید تهیه و تولید یک چنین محتوایی است، در رسانه ای که مجریان آن آشکارا از روابط جنسی میان خود می گویند و حتی برخی از آنان به سبب نوع نگرش غربی به «زن» همکاران خود را مورد تجاوز قرار می دهند دیگر نگارش و حتی صحبت از چنین مسائلی جای سوال ندارد!

فرن تقی زاده در این نوشتار با صحبت از همجنسگرایان و دیگر انحرافات جنسی که مشابه آن را تنها در سایت پورنو می توان جستجو نمود از آزادی و حق انسانی سخن می گوید؛ آیا بی بی سی فارسی و حتی رسانه هایی چون «صدای آمریکا» تنها آزادی و حقوق انسانی را در روابط غیراخلاقی ملاک قرار می دهند!!؟
گفتنی است حمیده آرمیده به سبب حمایت از همجنسگرایان مورد تقدیر و سپاس قرار گرفته و توانست از انجمن همجنسگرایان جایزه دریافت کند،این انجمن در بیانیه خود که در سایت رادیو کوچه نیز منتشر شد از وی به علت دعوت های مکرر از اعضای جامعه همجنس بازان و دفاع از حقوق آنان تشکر و قدردانی نمود!
در مورد رسانه بی بی سی فارسی گمان می رود چهرهایی چون «علی همدانی»،«فرن تق زاده» و نیز «سیاوش اردلان» از استعداد خوبی در این خصوص برخوردار باشند و در آینده مطالبی از آنها در خصوص روابط غیراخلاقی و مسائل جنسی در سایت بی بی سی فارسی یا ... منتشر شود؛ گفتنی است علی همدانی و سیاوش اردلان چندی پیش مطالبی در خصوص مسائل جنسی در فضای مجازی منتشر کردند.
به استناد به این عبارت از توضیح وبلاگ «نوبت شما» که فرن تقی زاده یکی از مجریان آن می باشد پشت پرده این نوشتار آشکار می شود : "سلام. به وبلاگ برنامه نوبت شما خوش آمدید. در این وبلاگ قرار است از پشت صحنه و آنچه که شما از نوبت شما می بینید بنویسیم. از شما دعوت کنیم که به صورت مجازی در جلسات انتخاب موضوع ما شرکت کنید ..."

Normal 0 false false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4